Kokon niemowlęcy

Kokon niemowlęcy w wersji dwa w jednym to wygodna opcja dla rodziców, którzy planują początkowo spać razem ze swoim malutkim dzieckiem. Dzięki niemu niemowlak jest bezpieczny i czuje się komfortowo, a jednocześnie kokon można przenieść w dowolne miejsce. Po odwiązaniu warkocza, użyć go można do zabezpieczenia wnętrza dziecięcego łóżeczka.

Kokony dla niemowląt - otulacze

Kokony dla niemowląt to rozwiązanie dla rodziców, którzy planują spać razem ze swoimi dziećmi. Otulają one niemowlęta, a jednocześnie zabezpieczają je poprzez ograniczanie im przestrzeni do poruszania się. Kokon okala niemowlę, dzięki czemu czuje się ono pewnie – podobnie jak w brzuszku swojej mamy. Dodatkowo otulacze w formie kokonu to idealne rozwiązanie na dłużej, ponieważ kiedy niemowlę z niego wyrośnie, można odpiąć ochraniacz warkocz i włożyć go do dziecięcego łóżeczka.

Otulacze dla małych dzieci – bezpieczne i kolorowe

Kokony do spania dla dzieci są przemyślane dla niemowląt w wieku od 6-7 miesiąca życia, natomiast przyda się on również później! Otulacz idealnie sprawdzi się jako zabezpieczenie miejsca zabawy dla dziecka od 9 do 10 miesiąca życia, a sam ochraniacz w formie warkocza można włożyć do dziecięcego łóżeczka, a nawet wykorzystać w formie dekoracji pokoju.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Welurowy kokon niemowlęcy

Kokon niemowlęcy dostępny w ofercie sklepu internetowego Supełkowelove.pl jest wykonany własnoręcznie na specjalne zamówienie klienta. Zestaw składa się z ochraniacza do łóżeczka warkocza oraz materacyka. Najwyższej jakości materiał wykorzystany do produkcji kokonu niemowlęcego sprawia, że nie tylko jest on bezpieczny dla malucha, ale również bardzo łatwy w utrzymaniu czystości!

Czy kokon niemowlęcy jest potrzebny?

Wiele przyszłych rodziców pyta nas czy kokon niemowlęcy jest im niezbędny. Nie jest to produkt bez którego nasze niemowlę nie będzie w stanie się prawidłowo rozwijać, ale zdecydowanie ułatwi to rodzicom zadbanie o jego bezpieczeństwo. Szczególnie w pierwszych miesiącach życia malucha – kokon dla niemowlaka to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcemy, aby dziecko spało razem z nami. Dzięki bezpiecznemu ocharniaczowi warkoczowemu, maluch jest przyjemnie otulony, a jednocześnie ma ograniczoną przestrzeń do poruszania się.

Kolory kokonów dla niemowląt

Kokony dla niemowląt w naszej ofercie wykonane są z miękkiego i bardzo przyjemnego w dotyku welurowego materiału. Welurowe kokony niemowlęce cieszą się ogromną popularnością, nie tylko z sprawą swojej delikatności, ale również ilości dostępnych kolorów.

Dodatkowo kokon dla dziecka można wyposażyć w jedną z naszych poduszek welurowych dla dzieci do kompletu.