Kokon niemowlęcy

Kokon niemowlęcy w wersji dwa w jednym to wygodna opcja dla rodziców, którzy planują początkowo spać razem ze swoim malutkim dzieckiem. Dzięki niemu niemowlak jest bezpieczny i czuje się komfortowo, a jednocześnie kokon można przenieść w dowolne miejsce. Po odwiązaniu warkocza, użyć go można do zabezpieczenia wnętrza dziecięcego łóżeczka.

Kokony dla niemowląt - otulacze

Kokony dla niemowląt to rozwiązanie dla rodziców, którzy planują spać razem ze swoimi dziećmi. Otulają one niemowlęta, a jednocześnie zabezpieczają je poprzez ograniczanie im przestrzeni do poruszania się. Kokon okala niemowlę, dzięki czemu czuje się ono pewnie – podobnie jak w brzuszku swojej mamy. Dodatkowo otulacze w formie kokonu to idealne rozwiązanie na dłużej, ponieważ kiedy niemowlę z niego wyrośnie, można odpiąć ochraniacz warkocz i włożyć go do dziecięcego łóżeczka.

Otulacze dla małych dzieci – bezpieczne i kolorowe

Kokony do spania dla dzieci są przemyślane dla niemowląt w wieku od 6-7 miesiąca życia, natomiast przyda się on również później! Otulacz idealnie sprawdzi się jako zabezpieczenie miejsca zabawy dla dziecka od 9 do 10 miesiąca życia, a sam ochraniacz w formie warkocza można włożyć do dziecięcego łóżeczka, a nawet wykorzystać w formie dekoracji pokoju.

Loading...