Kokon niemowlęcy

Kokony dla niemowląt - otulacze

Kokon niemowlęcy dla chłopca i dla dziewczynki w wersji dwa w jednym to wygodna opcja dla rodziców, którzy planują początkowo spać razem ze swoim malutkim dzieckiem. Dzięki niemu niemowlak jest bezpieczny i czuje się komfortowo, a jednocześnie kokon można przenieść w dowolne miejsce. Po odwiązaniu warkocza, użyć go można do zabezpieczenia wnętrza dziecięcego łóżeczka.

Kokon niemowlęcy dla chłopca i dla dziewczynki - warkocz

Kokony dla niemowląt to rozwiązanie dla rodziców, którzy planują spać razem ze swoimi dziećmi. Otulają one niemowlęta, a jednocześnie zabezpieczają je poprzez ograniczanie im przestrzeni do poruszania się. Kokon okala niemowlę, dzięki czemu czuje się ono pewnie – podobnie jak w brzuszku swojej mamy. Dodatkowo otulacze w formie kokonu to idealne rozwiązanie na dłużej, ponieważ kiedy niemowlę z niego wyrośnie, można odpiąć ochraniacz warkocz i włożyć go do dziecięcego łóżeczka.

Otulacze dla małych dzieci – bezpieczne i kolorowe

Kokon warkocz dla dziewczynki i dla chłopca, niemowlęcy, duży i mały, beżowy i szary

Kokony do spania dla dzieci są przemyślane dla niemowląt w wieku od 6-7 miesiąca życia, natomiast przyda się on również później! Otulacz idealnie sprawdzi się jako zabezpieczenie miejsca zabawy dla dziecka od 9 do 10 miesiąca życia, a sam ochraniacz w formie warkocza można włożyć do dziecięcego łóżeczka, a nawet wykorzystać w formie dekoracji pokoju. Duży kokon niemowlęcy najlepsza cena, tanio i szybko wysyłany, zapraszamy do zakupów. Duży wybór kolorów, znajdą Państwo u nas zarówno szary kokon niemowlęcy, jak i beżowy, dla chlopca i dla dziewczynki. Nasz kokon niemowlecy rośnie wraz z maluszkiem. Kokon jest idealnym miejscem do zabawy, pierwszych ćwiczeń bądź leżenia na brzuszku.

W naszym sklepie znajdziecie między innymi: szary kokon niemowlęcy, biały, beżowy, niebieski, zielony, dla chłopca i dziewczynki, najlepsza cena.

Jeśli chcesz, aby Twój maluch czuł się bezpiecznie i pragniesz przystosować go do spania samodzielne idealnym rozwiązaniem będzie zakup kokonu niemowlęcego! Kokon niemowlęcy to idealne miejsce dla maluszka od pierwszych dni życia do ok. 6 miesiąca. Jest to okres, w którym dziecko jeszcze nie siada i nie obraca się samodzielnie. Po rozwiązaniu, materac może służyć jako miejsce do zabawy, a kokon jako ochrona wewnątrz łóżeczka. Kokon jest miejscem, które pozwoli maleństwu czuć się bezpiecznie, a rodzice nie muszą martwić się, że maluszek sturla się podczas spania z nimi w łóżku. Nasz kokon wykonany jest z najwyższej jakości materiału. Warkocz wykonany jest z weluru bawełnianego, a w środku wypełniony jest kulką silikonową. Materac to 2 cm pianka obszyta welurem bawełnianym. Wiązany warkocz umożliwia dostosowanie rozmiarów do malucha. Długość materacyka wynosi 80 cm, szerokość zewnętrzna 52 cm, natomiast długość warkocza 200 cm, a jego wysokość 15cm. Kokon świetnie sprawdzi się, gdy mama lub tata wykonują codziennie czynności, w tym czasie będzie on chronił maluszka przed sturlaniem się z sofy. Na podłodze sprawdzi się jako mata lub leżaczek, a w łóżeczku gdy maluszek nie jest jeszcze przyzwyczajony do tak dużej ilości miejsca. Warto pamiętać, że kokon możesz zabrać ze sobą dosłownie wszędzie! W podróży sprawdzi się świetnie jako przewijak, a maluszkowi zapewni pełną wygodę. Poza jego funkcjonalnością sprawdzi się również jako ozdoba i sprawi, że każde pomieszczenie stanie się przytulne dla malucha!

Loading...