Kokon do spania dla niemowlaka

Maj 4, 2022

Kokony dla niemowlaków to produkty, które na przestrzeni ostatnich lat stały się bardzo popularne. Są nie tylko praktyczne, ale również wygodne. Dlatego wiele osób decyduje się na ich zakup dla świeżo upieczonych rodziców. Młodzi rodzice również decydują się na kokon niemowlęcy, ponieważ pozwala on na sporą mobilność i jest wielofunkcyjny, a jego zastosowanie można dopasować w zależności od wieku dziecka.

Co to jest kokon dla niemowlaka?

Kokon niemowlęcy jest to odpowiednio uszyty ochraniacz wraz z prawidłowo wypełnionym materacykiem. Ochraniacz zakończony jest sznurkami do wiązania, aby łatwo można było go połączyć z materacykiem. Kokon dla niemowlaka to tak naprawdę produkt 2w1, ponieważ otrzymujemy ochraniacz na szczebelki łóżeczka oraz bezpieczny dla dziecka materacyk. Oba produkty możemy wykorzystywać na wiele sposobów – jako zestaw lub osobno.

Kokon dla niemowlaka

Nasz kokon dla niemowlaka został wykonany z najwyższej jakości weluru bawełnianego i wypełniony antyalergiczną kulką silikonową. Wykorzystywane przy produkcji materiały posiadają niezbędne certyfikaty Oeko Tex 100 Standard, które gwarantują, że produkty są bezpieczne dla dzieci. Kokon niemowlęcy składa się z dwóch części:

  1. Materacyk – wykonany z weluru bawełnianego i wypełniony 2 cm pianką. Materacyk ma długość 80 cm i szerokość 52 cm.
  2. Ochraniacz warkocz – wykonany z weluru bawełnianego i wypełniony kulką silikonową. Ochraniacz na szczebelki ma długość 200 cm i 15 cm wysokości.

Kokon niemowlęcy w sklepie internetowym Supełkowelove.pl można dopasować do swoich preferencji, wybierając jeden z dostępnych w palecie kolorów. Dodatkowo można wybrać inny kolor materacyka oraz inny kolor ochraniacza.

kokon dla niemowlaka, kokon niemowlęcy

Jak można wykorzystać kokon niemowlęcy?

Zastosowań kokonu dla niemowlaka jest naprawdę wiele. Dodatkowo, oddzielając od siebie oba produkty, otrzymujemy kolejne możliwości. Kilka z najpopularniejszych sposobów na wykorzystanie kokonu niemowlęcego to:

  • Zabezpieczenie podczas spania w łóżku z rodzicami
  • Ograniczenie miejsca do zabawy na podłodze
  • Ochrona przed uderzeniem w szczebelki w łóżeczku
  • Sposób na łatwe przenoszenie dziecka z miejsca na miejsce

Kokon niemowlęcy 2w1

Kokon do spania dla niemowlaka to idealne rozwiązanie dla rodziców. Jest wielofunkcyjny i bardzo praktyczny co sprawia, że będzie często używany. Dodatkowo można go w łatwy sposób modyfikować wraz z rosnącym dzieckiem. Kokon dla niemowlaka to rewelacyjny pomysł na prezent na Baby Shower lub jako jeden z pierwszych zakupów w oczekiwaniu na nowego członka rodziny.

Wróć