Gwiazdki

Poduszki dekoracyjne gwiazdki dla dzieci

Poduszki w kształcie gwiazdy to ostatnio jeden z HITÓW w naszym kraju. Możemy je znaleźć niemalże w każdym dziecięcym pokoju. Popularność poduszki gwiazdki wzięła się stąd, że jest ona nie tylko idealną dekoracją pokoju dziecka, ale również praktycznym gadżetem. Poduszka gwiazdka z imieniem, będzie spersonalizowanym prezentem na lata dla każdego malucha.

Poduszka gwiazdka z imieniem

Poduszkę w kształcie gwiazdki można samodzielnie spersonalizować. Klienci zwykle decydują się na umieszczenie na niej imienia dziecka lub obdarowywanej osoby. Sprawia to, że podarunek jest jeszcze bardziej personalny. Jednak można umieścić na niej dowolne – nie za długie słowo! Poduszka gwiazdka z napisem to jeden z naszych hitów sprzedażowych i zyskuje coraz więcej fanów.

Poduszka gwiazda ręcznie wykonana

Wszystkie poduszki gwiazdy są wykonywane przez nas ręcznie na specjalne zamówienie klienta. Składając zamówienie można wybrać kolor poduszki w kształcie gwiazdki oraz wskazać napis. Dodatkowo nasi klienci, którzy kupują poduszkę gwiazdkę z napisem – mogą również dodać do niej – całkiem za darmo - frędzelek w jednym z dwóch dostępnych kolorów!


Loading...