Ochraniacz 3 pasmowy / 15cm

Welurowy ochraniacz trzypasmowy do dziecięcego łóżeczka

Nasz welurowy ochraniacz trzypasmowy do dziecięcego łóżeczka to doskonałe rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo i wygodę Twojego maluszka podczas snu i zabawy. Wybierając spośród wielu różnych kolorów, możesz dopasować ten ochraniacz do wystroju pokoju Twojego dziecka, tworząc przy tym przytulną i estetyczną przestrzeń.

Ochraniacz na szczebelki dziecięcego łóżeczka – welurowy, trzypasmowy

Welurowe ochraniacze trzypasmowe mają wysokość 15 cm, co zapewnia skuteczną ochronę przed przypadkowymi uderzeniami w szczebelki łóżeczka. Wykonanesą z wysokiej jakości weluru bawełnianego, który jest bezpieczny dla delikatnej skóry dziecka. Ponadto, wypełniony jest antyalergiczną kulą silikonową, co sprawia, że jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia maluszka. Wszystkie materiały, z których wykonujemy produkty dostępne w ofercie sklepu Supelkowelove.pl są przez nas przetestowane i posiadają certyfikat Oeko Tex 100.

Najlepsze trzypasmowe ochraniacze do łóżeczka – różne kolory

Dzięki naszym ochraniaczom, Twój maluch będzie mógł spokojnie zasypiać, a Ty będziesz mieć pewność, że jest bezpieczny. Oferujemy produkty, które nie tylko chronią, ale także stanowią estetyczną ozdobę dziecięcego łóżeczka. Dodatkowo każdy trzypasmowy ochraniacz na szczebelki łóżeczka może również stanowić element kokonu niemowlęcego.

Welurowe ochraniacze Polska produkcja

Nasze ochraniacze na szczebelki dziecięcego łóżeczka wykonujemy na specjalne zamówienie naszych klientów. Wszystkie użyte do produkcji materiały zostały przez nas dokładnie przetestowane. Produkty dla dzieci z naszego sklepu są tworzone w polskiej, rodzinnej manufakturze. Dlatego kupując w sklepie Supelkowelove.pl nie tylko wspierasz polskie rękodzieło, ale zyskujesz również gwarancję dbałości o najmniejszy detal!

Loading...