Ochraniacze

Ochraniacz do łóżeczka warkocz - ręczne wykonanie, najlepsza jakość

Bezpieczeństwo snu dziecka to podstawa. Jeśli chcesz skutecznie uchronić malucha przed bolesnymi uderzeniami w twarde ramy kołyski, koniecznie zaopatrz się w ochraniacz do łóżeczka warkocz (najlepiej trzypasmowy albo czteropasmowy). To ręcznie robiony model, który swoją niesamowitą miękkość zawdzięcza użytym do jego produkcji bawełnianym materiałom. Rolę wypełniacza spełnia antyalergiczny puch silikonowy. To sprawia, że ochraniacz warkocz skutecznie chroni dziecko nie tylko przed urazami, ale także przed chłodem bijącym od ściany. Model cechuje najwyższa jakość wykonania. Na jego końcach umieszczono staranne zszycia, które zabezpieczają warkocz do łóżeczka przed rozplątaniem się w trakcie prania lub codziennego użytkowania. Ochraniacz do łóżeczka warkocz to także modny dodatek do dziecięcej sypialni, który nadaje wnętrzu wrażenia przytulności.

Ochraniacz do łóżeczka trzypasmowy i czteropasmowy – bajkowy świat w pokoju dziecka

Zależy Ci na tym, aby pokój Twojej pociechy wyglądał jak z bajki? Odpowiednio dobrany ochraniacz warkocz może Ci w tym pomóc. W sklepie Supelkowelove dostępne są różne modele dekoracyjne, dzięki którym dziecięca sypialnia stanie się bajkowym królestwem malucha. Welurowe warkocze do łóżeczka będą stanowić znakomite dopełnienie niepowtarzalnej aranżacji wnętrza. Ochraniacz do łóżeczka trzypasmowy przywiązuje się do szczebelków za pomocą dołączonego do zestawu kompletu tasiemek. W zależności od indywidualnych preferencji możesz u nas nabyć model na dłuższy bądź krótszy bok leżanki, na jej połowę albo na całość. W sprzedaży dostępny jest także ochraniacz do łóżeczka czteropasmowy. Do wyboru masz warkocze różnokolorowe albo o jednolitej barwie. Zastanów się, który z nich będzie najlepiej pasował do stylu urządzenia pokoju.

Rozmiar ochraniacza do łóżeczka

W ofercie sklepu internetowego Supełkowelove.pl znajdą Państwo wszystkie najpopularniejsze rozmiary popularnych ochraniaczy w formie warkocza. Ochraniacz węzeł dostępny jest w kilku długościach: 120 cm, 140 cm, 180 cm, 200 cm, 240 cm, 300 cm oraz 350 cm. Na specjalne zamówienie klienta możemy również wykonać ochraniacz do łóżeczka o innej długości całkowitej. Oprócz tego do wybory są również dwie wersje splotu – trzypasmowe i czteropasmowe. W zależności od wybranego modelu, ochraniacz warkocz do łóżeczka będzie wykonany z 3 lub 4  pasm.

Kolory Ochraniacz Warkocz

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w naszej ofercie znajdą Państwo bardzo bogatą ofertę kolorystyczną węzłowych ochraniaczy do łóżeczka dziecka. Wszystko po to, aby ochraniacz łóżeczkowy służył Państwa dziecko jak najdłużej! Ogromną zaletą jest fakt, że kolory możemy dowolnie ze sobą łączyć, ponieważ każde zamówienie realizowane jest specjalnie pod klienta.

Rodzaje ochraniaczy

Oprócz klasycznych ochraniaczy do łóżeczka dziecięcego, znajdą Państwo u nas również ochraniacze welurowe oraz ochraniacze welurowe kłos i ochraniacze z motywem, które również stanowią rewelacyjną dekorację wnętrza!