Pranie welurowego ochraniacza i poduszek węzłów

Styczeń 19, 2022

Nasze welurowe produkty to jedne z Waszych ulubionych pozycji w sklepie. Pisaliśmy o tym chociażby we wpisie „Wybieramy najlepszy ochraniacz do łóżeczka na szczebelki”, który możecie przeczytać na naszym blogu. W związku z tym często pojawiają się pytania o to jak prać welurowe ochraniacze na szczebelki i poduszki węzełki wykonane z weluru. Postaramy się dzisiaj odpowiedzieć na to pytanie i na wiele innych Waszych wątpliwości!

Więcej

Wybieramy najlepszy ochraniacz do łóżeczka na szczebelki

Styczeń 13, 2022

W ofercie naszego sklepu internetowego Supelkowelove.pl znajdziecie naprawdę sporo różnych rodzajów ochraniaczy na szczebelki. Na polskim rynku jest ich znacznie więcej! Można wybierać nie tylko długość i kolor, ale także rodzaj splotu, motywy przewodnie, a nawet materiał z jakich są wykonane. Na co zwrócić uwagę wybierając najlepszy ochraniacz do łóżeczka na szczebelki? Bazując na Waszych wyborach z 2021 roku postaramy się odpowiedzieć na to pytanie!

Więcej

Najlepsze akcesoria do dziecięcego pokoju 2021

Styczeń 10, 2022

Pożegnaliśmy 2021 rok, w którym nasze produkty pokochały setki nowych osób! Niezmiennie nas to cieszy, ponieważ otrzymujemy od Was nie tylko wiadomości z informacjami, że jesteście bardzo zadowoleni z naszych usług, ale również inspiracje w jaki pomysłowy sposób wykorzystaliście nasze produkty do dekoracji dziecięcego pokoju i nie tylko. Postanowiliśmy podsumować 2021 rok listą najczęściej wybieranych przez Was produktów!

Więcej

Pamiątka narodzin dziecka – prezent z okazji narodzin, metryczka

Styczeń 5, 2022

Narodziny nowego członka rodziny to ogromne wydarzenie nie tylko dla rodziców, ale również dla ich najbliższych. To ważny moment w życiu, który budzi wiele skrajnych emocji, ale wymaga również odpowiedniego przygotowania. Kiedy świeżo upieczeni rodzice próbują odnaleźć się w nowej roli, warto sprawić im prezent z okazji narodzinpamiątkę narodzin dziecka, która zostanie z nimi na lata!

Więcej

Dekoracja sypialni – inspiracje i zdjęcia

Styczeń 4, 2022

Niedawno pisaliśmy o „Stylowa dekoracja do salonu”, w związku z czym nie możemy nie poruszyć tematu dekoracji sypialni. Postaramy się przekonać Was, że pomieszczenie, w którym spędzamy nasze wieczory, również może być bardzo przytulne i to niewielkim nakładem pracy. Wystarczy stworzyć klasyczny design i uzupełnić go o kilka szałowych dodatków, aby otrzymać efekt rodem z magazynowych inspiracji!

Więcej

Poduszka supeł – stylowa dekoracja do salonu

Styczeń 3, 2022

Poduszki węzełki cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Na tle konkurencji wyróżnia je przede wszystkim polska produkcja, a co za tym idzie - najwyższa jakość materiałów oraz ręcznego wykonania. Dzięki temu nasze poduszki supły są całkowicie bezpieczne dla dzieci i doskonale sprawdzają się w pokoju maluchów. Jednak poduszka w kształcie węzła, może być też stylową dekoracją do salonu! Przekonaliśmy się o tym dzięki Waszym inspiracjom, które niemal codziennie do nas wysyłacie np. wiadomościach na naszym profilu Facebook.

Więcej