Poduszki supełkowe jako oryginalny element dekoracji dziecięcego pokoju

Styczeń 13, 2021

Poduszki supełkowe to prawdziwy wnętrzarski hit ostatnich czasów. Może stanowić pożyteczny i dekoracyjny element wyposażenia pokoiku dziecięcego. Dzięki niej wnętrze nabierze oryginalnego, a jednocześnie przytulnego charakteru. Jest nie tylko estetyczna, ale również miękka i przyjemna w dotyku, dlatego zapewni maluchowi wypoczynek w komfortowych warunkach.

Więcej

Jak wybrać odpowiedni kocyk do wyprawki niemowlęcej?

Grudzień 7, 2020

Kocyk dla niemowlęcia jest jednym z podstawowych elementów wyprawki, jaką kompletują świeżo upieczeni rodzice. Ten niepozorny produkt ma szerokie zastosowanie i jest przydatny przez cały rok.

Więcej

Zalety knot pillow. W czym tkwi fenomen poduszek supełkowych?

Listopad 16, 2020

Poduszki supełkowe to hit ostatnich lat. Podbiły serca internautów, o czym świadczy ich popularność  w mediach społecznościowych. Wystarczy wpisać hasło „knot pillow” lub „poduszka węzeł” w wyszukiwarkę Instagrama lub Pinteresta i można przebierać w propozycjach aranżacji wnętrz z wykorzystaniem tych wyjątkowych poduszek. W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się im bliżej.

Więcej

Czy poduszki welurowe są bezpieczne dla dzieci ze skłonnością do alergii?

Październik 21, 2020

Welur od lat cieszy się dużym uznaniem wśród dekoratorów wnętrz oraz projektantów mody, ale jest również chętnie używany do produkcji akcesoriów dziecięcych.

Więcej

Motywy drukowane na ochraniaczach do łóżeczek. Propozycje dla chłopców i dziewczynek

Wrzesień 22, 2020

Ochraniacz do łóżeczka nie jest akcesorium niezbędnym do stosowania już w pierwszych chwilach życia maluszka, ponieważ leży ono w tej samej pozycji, w której zostanie ułożone, przez co ryzyko uderzenia się w nóżkę, rączkę bądź główkę jest naprawdę znikome.

Więcej

Trój czy czteropasmowy - jaki ochraniacz do łóżeczka wybrać?

Sierpień 24, 2020

Każdy rodzic stara się dbać o to, aby znajdujące się w łóżeczku dziecko miało zapewniony pełen komfort i maksymalny poziom bezpieczeństwa. Jednym z rozwiązań, które pomagają chronić zdrowie i życie malucha – zwłaszcza podczas snu – są ochraniacze do łóżeczek.

Więcej