Sztuka rękodzielnicza. Jak powstają poduszki i ochraniacze supełkowe?

Kwiecień 1, 2021

Komfortowy i zdrowy odpoczynek jest niezwykle ważny dla każdego z nas. Zwykle szczególną uwagę przykładamy do tego, jakiej jakości produkty do spania kupujemy dzieciom. Coraz większą popularnością cieszą się poduszki supełkowe. Dzięki wysokiej jakości materiałom i odpowiednim certyfikatom są one w pełni bezpieczne dla najmłodszych, podobnie jak ochraniacze supełkowe.

Więcej

Dlaczego warto wybierać certyfikowane wyroby dla dzieci?

Marzec 28, 2021

Z biegiem lat zyskujemy coraz większą świadomość dotyczącą produktów, które kupujemy. Na co dzień zwracamy szczególną uwagę na skład i jakość produktów spożywczych i zdajemy sobie sprawę z tego, że mniej przetworzona żywność jest o wiele zdrowsza, co jest szczególnie ważne w diecie, którą serwujemy naszym dzieciom. Ważna jest jednak również jakość produktów, które kupujemy nieco rzadziej, na przykład tych, które zapewniają najmłodszym zdrowy i komfortowy sen. Właśnie dlatego wybierając poduszki czy kokony do sypialni naszych pociech, warto zdecydować się na takie produkty, które posiadają odpowiednie certyfikaty.

Więcej

Czy poduszki supełkowe zapewniają wygodny wypoczynek?

Luty 15, 2021

Poduszki dekoracyjne cieszą się ogromną popularnością. Stanowią uroczy dodatek uzupełniający niejeden salon czy sypialnię. Na szczególną uwagę zasługują poduszki supełkowe. Są one wyjątkowo efektowne. Jednak najważniejszą funkcją poduszki jest zapewnienie zdrowego i komfortowego odpoczynku. Wielu naszych Klientów zastanawia się, czy poduszka supełkowa będzie odpowiednim wyborem dla nich bądź ich dzieci, czy może lepiej zdecydować się na klasyczną poduszkę.

Więcej

Poduszki supełkowe jako oryginalny element dekoracji dziecięcego pokoju

Styczeń 13, 2021

Poduszki supełkowe to prawdziwy wnętrzarski hit ostatnich czasów. Może stanowić pożyteczny i dekoracyjny element wyposażenia pokoiku dziecięcego. Dzięki niej wnętrze nabierze oryginalnego, a jednocześnie przytulnego charakteru. Jest nie tylko estetyczna, ale również miękka i przyjemna w dotyku, dlatego zapewni maluchowi wypoczynek w komfortowych warunkach.

Więcej

Jak wybrać odpowiedni kocyk do wyprawki niemowlęcej?

Grudzień 7, 2020

Kocyk dla niemowlęcia jest jednym z podstawowych elementów wyprawki, jaką kompletują świeżo upieczeni rodzice. Ten niepozorny produkt ma szerokie zastosowanie i jest przydatny przez cały rok.

Więcej

Zalety knot pillow. W czym tkwi fenomen poduszek supełkowych?

Listopad 16, 2020

Poduszki supełkowe to hit ostatnich lat. Podbiły serca internautów, o czym świadczy ich popularność  w mediach społecznościowych. Wystarczy wpisać hasło „knot pillow” lub „poduszka węzeł” w wyszukiwarkę Instagrama lub Pinteresta i można przebierać w propozycjach aranżacji wnętrz z wykorzystaniem tych wyjątkowych poduszek. W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się im bliżej.

Więcej