Poduszki

Knot pillow - wygodne i funkcjonalne poduszki do twojej sypialni

Supelkowelove to sklep, który zawsze stara się podążać za aktualną modą. U nas zaopatrzysz się w stylowe dodatki do salonu, sypialni, a także dziecięcego pokoju. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje knot pillow. Model wykonany z miękkiej, elastycznej bawełny wypełniono silikonowym puchem i nadano mu kształt węzła. Poduszka precel jest dostępna w różnych wersjach kolorystycznych – zarówno w jaśniejszych, jak i ciemniejszych barwach. To sprawia, że bez trudu dopasujesz wybrany model do aranżacji pokoju. Knot pillow nadaje się do użytkowania przez alergików. Zastosowany do jej produkcji materiał nie wywołuje reakcji uczuleniowych.

Poduszka Twist – wygodny model na miarę Twoich oczekiwań

Zakup zagłówka, który z powodzeniem będzie spełniał funkcje użytkowe i dekoracyjne, nie musi wcale być wyzwaniem. Wszystkim Twoim wymaganiom w tym aspekcie zadośćuczyni poduszka Twist. To jednokolorowy model wykonany z najwyższej jakości elastycznych nici, którym przyznano certyfikat OEKO Tex 100 Standard. Welurowa poduszka precel jest w pełni bezpieczna dla najmłodszych. Produkcja zagłówków odbywa się w Polsce. Ręcznie wykonane modele o różnych rozmiarach i kształtach na bieżąco uzupełniają asortyment naszego sklepu. Warto nabyć przynajmniej jeden z nich, aby przekonać się, że poduszka Twist jest najlepszą dla Ciebie opcją.

Rozmiary Poduszka Węzeł

Poduszka węzeł jest dostępna w trzech najpopularniejszych rozmiarach. Poduszka Twist, czyli wersja najmniejsza o okrągłym kształcie o wymiarach 40x40 cm. Średniej wielkości poduszka standard, jest nieco bardziej podłużna, a z kolei największa poduszka Maxi ma wymiary 40x50 cm.

Kolory Poduszka Supełkowa

Poduszki Supełkowelove są dostępne w wielu różnych i bardzo popularnych wersjach kolorystycznych. Dzięki temu doskonale pasują nie tylko jako dodatek do dziecięcego pokoju, ale również sypialni czy salonu. Dodatkowym atutem jest fakt, że kolory poduszek supłów można dowolnie ze sobą łączyć. Każdy węzeł tworzymy na specjalne zamówienie klienta.

Poduszki Supełkowelove

Oprócz poduszek węzłowych, w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo również bogatą ofertę innych dekoracji. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań jest Poduszka Gwiazdka, wykonana z przyjemnego i miękkiego w dotyku weluru. Dodatkowo można ją spersonalizować dodając na niej napis np. imię dziecka. Całkowitą nowością w ofercie sklepu internetowego Supełkowelove.pl są poduszki baloniki w rożnych kolorach, które również można urozmaicić dowolnym napisem.