Ochranicz Kłos Welurowy

Ochraniacz welurowy kłos do łóżeczka

Jeśli nie chcesz inwestować w klasyczny ochraniacz do łóżeczka, który można spotkać w każdym domu to warto, abyś zapoznał się z ofertą wyjątkowych, welurowych ochraniaczy Kłos. Ta wersja ochraniacza dla niemowlaka wyróżnia się bardzo stylowym i zupełnie odmiennym splotem, który zachwyca nawet najbardziej wymagających klientów. Oczywiście oprócz zalet wizualnych, nasze ochraniacze Kłos wykonane z weluru są antyalergiczne i całkowicie bezpieczne dla dzieci. Ich głównym zadaniem jest ochrona maleństwa przed uszkodzeniami główki, raczek i nóżek podczas spędzania czasu w łóżeczku.

Ochrona dla dziecka – Ochraniacz Kłos do łóżeczka

Nasze ochraniacze do dziecięcych łóżeczek wyróżniają się rewelacyjną jakością wykonania. Każdy produkt jest ręcznie wykonywany na specjalne zamówienie klienta. Dzięki temu samodzielnie dbamy o najwyższą jakość dostarczanych przez nas produktów. Staranne zszycia, które umieszczono na zakończeniu warkocza ochronnego do łóżeczka, zabezpieczają go przed rozplątaniem. Ochraniacz dziecięcy Kłos to nie tylko bezpieczeństwo dziecka w łóżeczku, ale także efektowny dodatek do innych wnętrz jak np. sypialnia rodziców czy salon.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Wykonanie Ochraniacza Kłos z Weluru

Nasze ochraniacze przywiązuje się do szczebelków łóżeczka przy pomocy dołączonego do niego zestawu tasiemek. Produkty wykonane są z najlepszej jakości materiału welurowego, który jest antyalergiczny i bezpieczny dla dzieci. Puch silikonowy, którym wypełnione są ochraniacze Kłosy również jest antyalergiczny i odporny na wszelkiego rodzaju odkształcenia. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat „Bezpieczny dla dziecka”.

Rozmiary Ochraniacza Kłos do łóżeczka

Podobnie ja pozostałe ochraniacze do dziecięcych łóżeczek – wersja Kłos dostępna jest w kilku popularnych długościach: 140 cm, 180 cm, 200 cm, 240 cm, 300 cm, 350 cm oraz 400 cm. W związku z tym jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie ochraniacz welurowy idealny dla siebie! W razie potrzeby, sklep Supełkowelove.pl może stworzyć personalizowane produkt o innych długościach na specjalne zamówienie klienta. Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo również wersję trzypasmową oraz czteropasmową.

Kolory Ochraniacza Kłos dla niemowlaka

Ogromna gama kolorystyczna welurowych ochraniaczy kłos sprawia, że ten wyjątkowy produkt cieszy się tak dużą popularnością. Ciekawy sposób splotu sprawia, że jest on zupełnie inny niż produkty innych producentów. Dodatkowo dzięki wersją trzy i czteropasmowym, możemy dowolnie łączyć ze sobą kolory pasm, tak aby stworzyć oryginalne oraz niepowtarzalne połączenia.