Ochraniacze z motywem

Ochraniacz na całe łóżeczko z ozdobnym motywem - estetyka to podstawa!

Kupując ochraniacz na całe łóżeczko, wielu klientów zwraca uwagę nie tylko na jego wygodę i walory użytkowe, ale także na estetykę wykonania. Jeśli i Ty zaliczasz się do ich grona, powinieneś pomyśleć o nabyciu warkoczy ochronnych z ozdobnym motywem. Wybrany przez Ciebie wzór nasze szwaczki umieszczą na jednym z pasm, tworząc tym samym ciekawą kompozycję estetyczną. Do wykonania takiego ochraniacza do łóżeczka wykorzystuje się wyłącznie najwyższej jakości materiały bawełniane. Ich wytrzymałość oraz bezpieczeństwo stosowania zostały poświadczone za pomocą certyfikatu Oeko Tex Standard 100. Silikonowe wypełnienie nie powoduje reakcji alergicznych u maluchów. 

Ochraniacze z motywem dekoracyjnym – piękna ozdoba do dziecięcego pokoju

Zależy nam na tym, aby Twoje dziecko wypoczywało w możliwie jak najbardziej komfortowych warunkach. Dlatego też w sprzedaży udostępniamy nie tylko ochraniacz na całe łóżeczko, ale także modele przeznaczone do otulania jednego lub dwóch boków posłania. Wydrukowane na pasmach wzory dopasowujemy do motywów umieszczonych na pościeli, a także do ogólnej aranżacji wnętrza. To Ty decydujesz, jak wyrób będzie się prezentował. Ochraniacz w trakcie użytkowania nie ulega przesunięciu dzięki dołączonym do niego tasiemkom, które przywiązuje się do szczebelków łóżeczka. W zależności od indywidualnych potrzeb i preferencji możesz wybrać model w jednolitej lub różnobarwnej kolorystyce. Wykonamy go dla Ciebie w czasie kilku dni roboczych.

Rozmiar Ochraniaczy z motywem do łóżka

Podobnie jak w przypadku pozostałych rodzajów ochraniaczy do łóżeczka dla dzieci – standardowych ochraniaczy i ochraniaczy welurowych – ochraniacze z motywem dostępne są w kilku najpopularniejszych długościach. Klienci sklepu internetowego Supełkowelove.pl mogą wybierać z pięciu długości: 200 cm, 240 cm, 300 cm, 350 cm oraz 400 cm. Oczywiście ochraniacz z motywem może być również wykonany na specjalne zamówienie o dowolnej długości.

Kolory Ochraniaczy z motywem dla dzieci

Ochraniacze do łóżeczka z motywem cieszą się ogromną popularnością, ponieważ stanowią doskonałą dekorację do dziecięcego pokoju. Bogata gama kolorystyczna łączy się z ciekawymi, dziecięcymi lub eleganckimi wzorami. Dzięki zastosowaniu wzorów na materiale, z którego wykonane są ochraniacze z motywem do łóżka, można je doskonale dopasować do innych detali w pokoju dziecka.

Modele Ochraniacz Warkocz

Ochraniacze warkocze z motywem są bardzo popularne, ponieważ jest to nowość na rynku. Można jednak zapoznać się również z nasza ofertą klasycznych ochraniaczy do łóżeczka oraz ochraniaczy wykonanych z weluru i ochraniaczy welurowych kłos.