Ochraniacze welurowe

Ochraniacze welurowe do łóżeczka - wygoda i bezpieczeństwo

Obawiasz się, że Twoje dziecko w trakcie snu może sobie niechcący zrobić krzywdę, obijając się o twarde szczebelki leżanki? Możesz temu zapobiec, zaopatrując się w naszym sklepie w praktyczne ochraniacze welurowe do łóżeczka. To innowacyjne produkty, które mogą jednocześnie spełniać wiele funkcji. Nie tylko chronią maluszka przed urazami i dotykiem zimnej ściany, ale także zapobiegają utknięciu jego nóżek w szczebelkach. Taki ochraniacz często wykorzystuje się również w charakterze wygodnego kokonu dla niemowlęcia. Ułożony na sofie albo na kanapie staje się modnym elementem dekoracyjnym wnętrza.

Ochraniacze welurowe dopasowane do potrzeb Twojego dziecka

Oferowane przez Supelkowelove ochraniacze welurowe do łóżeczka można nabyć w różnych rozmiarach oraz wersjach kolorystycznych. W sprzedaży udostępniamy zarówno modele jedno-, jak i różnokolorowe. Nasze szwaczki wykonują je na indywidualne zamówienie klienta, kierując się przy tym przekazanymi przez niego wskazówkami. Przy ich produkcji wykorzystują one najwyższej jakości materiały, którym przyznano certyfikat bezpieczeństwa Oeko Tex Standard 100. Do zestawu ochraniaczy warto dokupić poduszki supełkowe poduszki supełkowe. Oba elementy będą się ze sobą świetnie komponować pod względem wizualnym. Ochraniacze welurowe do łóżeczka wyposażono w ozdobne tasiemki umożliwiające przymocowanie produktu do ram leżanki. Optymalna długość warkocza pozwala na otulenie nim dziecka z każdej strony.

Rozmiar Ochraniacza welurowego dla dziecka

Podobnie jak w przypadku ochraniaczy do łóżeczka w wersji standardowej – ochraniacze welurowe produkujemy w różnych wariantach. Klienci mogą wybrać z naszej oferty ochraniacze wykonane z weluru o długości: 180 cm, 200 cm, 240 cm, 300 cm, 350 cm oraz 400 cm. Podobnie jak klasyczne ochraniacze do łóżka – wersja welurowa dostępna jest jako trzypasmowa i czteropasmowa. Dodatkową wersją jest Ochraniacz Welurowy Dual, który wyróżnia się zupełnie innym splotem i wysokością 30 cm.

Kolory Welurowych Ochraniaczy Warkoczy

Welurowe ochraniacze dostępne są w wielu, bardzo popularnych kolorach, które na specjalne życzenie klienta można dowolnie ze sobą łączyć. Każdy nasz produkt ma przypisaną gamę kolorystyczną, a ewentualne wątpliwości można zgłaszać w wiadomości prywatnej do obsługi naszego sklepu.

Wersje Ochraniaczy do łóżeczka

Ochraniacze welurowe do dziecięcego łóżeczka cieszą się ogromną popularnością wśród naszych klientów. Dostępne są również ochraniacze welurowe kłos, które wyróżniają się zupełnie innym splotem. Warto jednak również zapoznać się z ofertą standardowych ochraniaczy do łóżeczka oraz ochraniaczy z motywem.