Ochraniacz na szczebelki najlepszej jakości

Sierpień 18, 2021

Wybierając produkty dla naszego dziecka, najlepiej decydować się wyłącznie na takie, które wykonane są z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Warto także zainteresować się czy akcesoria do łóżeczka, które kupujemy posiadają wszelkiego rodzaju certyfikaty świadczące o bezpieczeństwie dla dzieci. Dokładne zapoznanie się z ofertą firmy, da nam pewność, że nasza pociecha jest odpowiednio zaopiekowana.

Bezpieczeństwo w łóżeczku

Dziecięce łóżeczko musi przejść szereg testów zanim zostanie wypuszczone na rynek. Mimo iż dla nas jest to miejsce całkowicie bezpieczne dla dziecka – w rzeczywistości wcale tak nie jest. Nieodpowiednie rozmieszczenie szczebelków, odstające elementy, a nawet zimna ściana to pewnego rodzaju zagrożenia dla naszego malucha. Właśnie dlatego warto od razy zadbać o komfortowe wyposażenie dziecięcego łóżeczka.

Ochraniacz na szczebelki

Najpopularniejszym rozwiązaniem jest zakup ochraniacza węzła na szczebelki, który nie tylko ochroni dziecko przed uderzeniami o twarde elementy np. rączkami, nóżkami lub główką, ale także zminimalizuje chłód, który dostaje się od ściany. Ochraniacze do łóżeczka są wykonane w wersji trzypasmowej lub czteropasmowej i dostępne w naprawdę wielu popularnych kolorach. Decydując się na warkocz do łóżeczka od sklepu internetowego Supełkowelove.pl otrzymujecie najlepszą możliwą jakość! Nasze produkty wykonane są z Polskiej dzianiny Premium, która posiada certyfikat Oeko Tex Standard 100, a wypełnione są kulką silikonową z Certyfikatami : Oeko Tex Standard 100. Dodatkowo ochraniacze do łóżeczka mają certyfikat „Bezpieczny dla dziecka” i wspierają polskie rękodzieło.

Najlepszej jakości ochraniacze do łóżeczka

Decydując się na zakup profesjonalnego ochraniacza do łóżeczka otrzymujemy polskie produkt wykonane na specjalne zamówienie, wykończone z dbałością o każdy detal. Na końcach umieszczone są staranne zszycia oraz wstążeczki, które ułatwiają montaż do szczebelków łóżeczka. Produkty wykonane przez Supełkowelove.pl nadają się do prania w pralce, a wszelkie zniekształcenia podlegają gwarancji.

Wybierając spośród bardzo bogatej oferty ochraniaczy do łóżeczka przede wszystkim warto kierować się bezpieczeństwem dla naszego dziecka. Dlatego należy również sprawdzić czy bawełna, z której uszyte są dziecięce akcesoria jest antyalergiczna, a wypełnienie wraca do swojego kształtu. Opcjonalnie można również wybrać welurowy ochraniacz do łóżeczka, który cechuje się niezwykłą miękkością i nieco innym designem. Dostępne są również warkocze z motywem oraz ochraniacze welurowe kłos – wyróżniające się innym, ciekawym splotem.

Czy ochraniacz do łóżeczka jest konieczny?

Wiele osób pyta nas czy nasze warkocze na szczebelki dziecięcego łóżeczka jest konieczny. Oczywiście nie jest to produkt pierwszej potrzeby, jednak zdecydowanie warto w niego zainwestować w trosce o bezpieczeństwo naszego dziecka. Czy warkocz do łóżeczka jest bezpieczny? Jak najbardziej tak! Posiada wszelkie certyfikaty, co świadczy o jego najlepszej jakości. To nie tylko doskonały pomysł na prezent z okazji baby shower, ale również pamiątka na całe życie!

Wróć