Czy poduszki supełkowe zapewniają wygodny wypoczynek?

Luty 15, 2021

Poduszki dekoracyjne cieszą się ogromną popularnością. Stanowią uroczy dodatek uzupełniający niejeden salon czy sypialnię. Na szczególną uwagę zasługują poduszki supełkowe. Są one wyjątkowo efektowne. Jednak najważniejszą funkcją poduszki jest zapewnienie zdrowego i komfortowego odpoczynku. Wielu naszych Klientów zastanawia się, czy poduszka supełkowa będzie odpowiednim wyborem dla nich bądź ich dzieci, czy może lepiej zdecydować się na klasyczną poduszkę.

Co to jest poduszka supełkowa?

Poduszki supełkowe wykonujemy z długiego materiałowego wałka. Jego wypełnienie jest niezwykle miękkie. Wałek splatamy w estetyczny węzeł, który sprawia wrażenie, jakby nie miał początku ani końca. Występują w różnych kolorach i rozmiarach. Wykonujemy z nich również ochraniacze do łóżeczekPoduszki supełkowe są niezwykle przyjemne w dotyku, a co za tym idzie – wygodne. Właśnie dlatego rodzice chętnie kupują je swoim pociechom.

Sprawdzony materiał i antyalergiczny puch

Komfortowy wypoczynek mogą zapewnić wyłącznie wygodne akcesoria. Poduszki supełkowe z pewnością do takich należą. Wykonujemy je z bawełnianego weluru, który składa się w 80 procentach z bawełny. Co ważne, dzianina posiada certyfikat Oeko Tex Standard 100.  Należy też wspomnieć, że puch silikonowy, którym je wypełniamy, jest najwyższej jakości antyalergicznym tworzywem i podobnie jak dzianina, posiada certyfikat Oeko tex Standard 100 + „Bezpieczny dla dziecka”. Aby zapewnić odpowiednią higienę snu, poduszki supełkowe można prać w trzydziestu stopniach na programie „pranie ręczne”.

Poduszka supełkowa to nie tylko niepowtarzalny dodatek do salonu czy pokoju dziecięcego, ale przede wszystkim możliwość wygodnego wypoczynku. Dzięki materiałowi, z którego jest wykonana, jest niezwykle miękka i przyjemna dla skóry. Dodatkowo produkty wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, posiadają one wszelkie niezbędne certyfikaty, więc gwarantują też zdrowy sen. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Oprócz poduszek welurowych i ochraniaczy możecie w nim Państwo znaleźć również kokony niemowlęce.

Wróć